Regulamin toplisty Kluby rowerowe

 1. Zabronione jest dodawanie do toplisty stron erotycznych.
 2. Jedyną dozwoloną metodą zdobywania punktów w topliście jest umieszczenie jej buttona na dodanej stronie (lub jej podstronach).
 3. Niedozwolone jest umieszczanie toplisty w ramkach i stosowanie jakichkolwiek skryptów nabijających punkty.
 4. Okno z rankingiem, które otwiera się po zagłosowaniu musi być widoczne; nie może być zmniejszone, zminimalizowane ani zmodyfikowane przez kod strony w żaden sposób.
 5. Zawartość strony musi być zgodna z podanym tytułem i opisem.
 6. Strona musi być związana z tematyką toplisty.
 7. Brak buttona z linkiem do toplisty może spowodować usunięcie banera i linku z toplisty.
 8. Na listę można wpisywać tylko kluby, stowarzyszenia, bractwa, koła, kółka wzajemnej adoracji, ludowe zespoły itp. pod warunkiem, że zajmują się w mniejszym lub większym stopniu TURYSTYKĄ ROWEROWĄ
 9. Wielkość banerów (w kB) powinna zawierać sie w granicach rozsądku pod rygorem usunięcia banera. Granicę ustali się później. Sugeruje się, by nie przekraczała 30 kB.
 10. Wielkość banerów (w kB) powinna zawierać sie w granicach rozsądku pod rygorem usunięcia banera. Granicę ustali się później. Sugeruje się, by nie przekraczała 30 kB.
 11. Wielkość banerów (w kB) powinna zawierać sie w granicach rozsądku pod rygorem usunięcia banera. Granicę ustali się później. Sugeruje się, by nie przekraczała 30 kB.
 12. Wielkość banerów (w kB) powinna zawierać sie w granicach rozsądku pod rygorem usunięcia banera. Granicę ustali się później. Sugeruje się, by nie przekraczała 30 kB.
Strona główna toplisty